Zespół wokalny Canta Rhei powstał w listopadzie 2018 i działa pod patronatem Okęckiej Sali Widowiskowej. Zrzesza on śpiewaków, którzy- choć w większości są amatorami – mają już niemałe doświadczenie w innych renomowanych chórach. Dyrygentką zespołu jest Joanna Krejzler, absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie na kierunku Dyrygentura Chóralna w klasie prof. Ryszarda Zimaka.

Chodzisz na indywidualne lekcje śpiewu? Chcesz rozwijać słuch harmoniczny oraz umiejętności wokalne? Nie zwlekaj, przyjdź do nas! Zajęcia skierowane są do dzieci i młodzieży od 10 do 16 roku życia! Zadzwoń i umów się na bezpłatne przesłuchanie!

W programie nauczania m.in. kształtowanie techniki wokalnej przez ćwiczenia emisyjne, doskonalenie poczucia rytmu, kształcenie pamięci muzycznej i słuchu, praca nad oddechem, dykcją, praca z mikrofonem i nauka zachowań scenicznych. Pracujemy również nad interpretacją tekstu piosenki, uczymy się wybierać piosenki odpowiadające naszej osobowości – jednym słowem przygotowujemy się do występów scenicznych. Wiek 13 +