Podczas zajęć będziemy pracować nad repertuarem z muzyki rozrywkowej, ich interpretacją, pracą w wielogłosie oraz ruchem scenicznym. Zajęcia mają na celu rozwijanie muzycznych talentów. 

Potwierdzenie przyjęcia do zespołu po wcześniejszym przesłuchaniu. Zainteresowanych prosimy o kontakt tel. 22 868 02 01. 

Zajęcia
poniedziałek, godz. 18.30

Opłata
120 zł/m-c (1 x w tyg. 90 min.)

Instruktor Olga Wądołowska - dyrygent chóralny, wokalistka, flecistka, pedagog. Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w klasie fletu poprzecznego oraz Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, kierunek: dyrygentura chóralna. Jako dyrygentka na stałe współpracuje z wieloma warszawskimi chórami. Brała udział w licznych kursach i seminariach dyrygenckich, m.in. w 2011 roku w kursie z zakresu dyrygentury i interpretacji muzyki chóralnej w Wilnie (Litwa) – prowadzący prof. Georg Grün (Niemcy) oraz w 2013 roku w kursie dyrygentury i interpretacji muzyki chóralnej w Wilnie – prowadzący prof. Erik Westberg (Szwecja). Aktywnie realizuje się wokalnie zarówno w muzyce rozrywkowej jak i klasycznej. Jako wokalistka współpracuje z Teatrem Dramatycznym w Warszawie przy spektaklu „Edyp” w reż. Jakuba Krofty. Ponadto gościnnie zapraszana jest do wielu koncertów. Jest wokalistką sesyjną – brała udział w nagraniach wielu płyt polskich artystów. Jako pedagog realizuje się prowadząc liczne warsztaty z emisji głosu dla zespołów wokalnych i wokalistów. Jest laureatką telewizyjnego programu TVP 2 – „Szansa na sukces”. W 2014 roku rozpoczęła Podyplomowe Studia Emisji Głosu na Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy. Jako flecistka współpracuje z Teatrem Współczesnym przy spektaklu „Hamlet” w reż. Macieja Englerta.

Informujemy, że zapisy na zajęcia w nowym sezonie kulturalnym 2019/2020 rozpoczną się od dnia 8 września br. wyłącznie przez stronę www.strefazajec.pl
--->Bezpośredni link do zajęć na Strefie Zajęć - Teen Power'si<---

Do pobrania: instrukcja utworzenia konta na strefazajec.pl

UWAGA!

1. Każda osoba zapisująca się na zajęcia trafia na listę rezerwową.
2. O ostatecznym przyjęciu decyduje instruktor.
3. Informacje na temat opłat pojawia się dopiero po zatwierdzeniu zapisu. Będzie to równoznaczne z przyjęciem na zajęcia.