INFORMUJEMY:

Od 2 stycznia 2018 roku wprowadzony został nowy system zapisów na zajęcia.

Informujemy, że zajęcia Formacji Tańca Towarzyskiego z P. Waldemarem Wielgoszem, które odbywały się w środę zostały zawieszone do odwołania z powodu zbyt małej liczby uczestników.
W czasie ferii zajęcia w pracowni Lepianka w czwartki w godz. 17.00-20.00 nie odbywają się.


Szanowni Państwo,
zapraszamy do uczestnictwa w prowadzonych przez nas zajęciach. Nasza oferta obejmuje dzieci, młodzież i osoby dorosłe.

Szczegółowe informacje o poniższych zajęciach znajdą Państwo w zakładce ,,Zajęcia".

Dom Kultury „Włochy” to miejsce otwarte dla mieszkańców. Chcemy wspierać działania lokalne, inicjatywy oddolne i integrować sąsiadów.   Jesteśmy gotowi udostępnić pomieszczenia mieszkańcom Dzielnicy Włochy, którzy chcą robić coś dla innych. Sale udostępniamy nieodpłatnie, wyłącznie na działania niekomercyjne m.in. warsztaty, spotkania, koła zainteresowań.

Zapraszamy dzieci w wieku szkolnym na akcję ,,Zima w mieście".
Na ferie zimowe przygotowaliśmy ofertę zajęć dla grup zorganizowanych i osób indywidualnych.

„Serenada” Sławomira Mrożka to zabawna, czasem groteskowa opowieść o postrzeganiu ludzi i ich roli w określonych sytuacjach życiowych i zawodowych, zwłaszcza w świecie blichtru i show-biznesu. To ponadczasowa sztuka o uprzedmiotowieniu ludzi, ich szufladkowaniu i wkładaniu w utarte stereotypy i konwencje...

W trakcie koncertu będzie można usłyszeć wielkie szlagiery takie jak: „Addio pomidory”, „Jeżeli kochać”, „Już kąpiesz się nie dla mnie”, „Ballada z trupem”, „Kapturek 62”, „Dziewica Anastazja”, "Rodzina", "Upiorny twist", "W czasie deszczu dzieci się nudzą", „Piosenka jest dobra na wszystko”. Będzie to również okazja do odkrycia na nowo piosenek mniej znanych, a wszystko to w zaskakujących aranżacjach i oryginalnej, porywającej interpretacji.

O, nadchodzę i to jak! Uroczyście melduję, iż nie kto inny, tylko ja - Pipilotta Wiktualia Firanella Złotomonetta Pończoszanka, sprytna, rezolutna dziewczynka. Mieszkam sama w willi Śmiesznotce i czekam na powrót taty - Efraima Pończochy, prawdopodobnie króla murzyńskiego. Podczas jego nieobecności bawię się w berka z policjantem, ucząc go przy tym angielskich nazw dzikich zwierząt a wraz z przyjacielem Tommym zbieramy przeróżne skarborzeczy...

Indonezja składa się z ponad 17,5 tysiąca wysp, zamieszkiwanych przez ponad 300 grup etnicznych, mówiących ponad 700 językami. Mieszkańcy Indonezji różnią się etnicznie, kulturowo, wyznają także różne religie.

Zapraszamy na rodzinne warsztaty ceramiczne w Pracowni Lepianka dnia 3 lutego br. Pobyt w pracowni w ramach warsztatów trwa dwie godziny (pomiędzy godz. 9.00-14.00), koszt warsztatów to 40 zł od rodziny do 4 osób, każda następna osoba 5 zł.