Informujemy, że w dniu 02.11.2017 r. (czwartek) zostały odwołane zajęcia z P. Anną Urban - sprawny kręgosłup.

Szanowni Państwo,
zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach w sezonie kulturalnym 2017/2018.

Szczegółowe informacje o poniższych zajęciach znajdą Państwo w zakładce ,,Zajęcia".

Turniej Tańca Towarzyskiego

Zapraszamy na Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m. st. Warszawy!

Uwaga! Zmiana godzin Turnieju!

Spektakl Teatru Hybrydy UW “List z daleka”
21.10.2017 (sobota) godz. 18:00

„Spójrz w oczy przybysza – tam znajdziesz prawdę” mówią bohaterowie „Listu z daleka” Pawła Leszkowicza. A my? Co możemy dostrzec w oczach gości? Czy powinniśmy się ich bać? Czy w ogóle możliwe jest, że doczekamy się ich przybycia? W świecie, w którym wszystko zaczyna się psuć, to na co czekamy może być bliżej niż nam się wydaje.

Spektakl teatralny dla dzieci z cyklu BAJU-BAJ
,,Wyspa pacynek”   
22.10.2017  godz. 12.30        
Teatr pod Orzełkiem
Pan Hilary, profesor Wyobraźni, zaprasza w magiczną podróż na Archipelag Wysp Lalkowych. Uczestnicy zabawy zwiedzają Wyspę Pacynek, gdzie zapoznają się z budową i sposobem animacji tego typu lalki. W programie fragmenty z "Lalkarza" Stevensona,, "Czerwonego Kapturka" J. Brzechwy oraz lalkowa klaunada. Na zakończenie dzieci bawią się pacynkami.

SLAJDOWISKO
Cykl spotkań podróżniczych
Anna Jaklewicz „Chiny z dala od wielkiego miasta”
22.10.2017 (niedziela) godz. 17:00

Relacja z podróży po wioskach na południu Chin. Podczas prezentacji weźmiemy udział w weselu mniejszości narodowej Bai i muzycznym święcie gry na bambusowych fletach we wiosce Dongów, odwiedzimy „królestwo kobiet” nad jeziorem Lugu, zamieszkałe przez Mosuo, spędzimy noc w okrągłych domach – fortecach ludności Hakka i dowiemy jak wytwarza się barwnik indygo.

Zapraszamy na rodzinne warsztaty ceramiczne w Pracowni Lepianka w dniu 4 listopada br. Pobyt w pracowni w ramach warsztatów trwa dwie godziny (pomiędzy godz. 9.00-14.00), koszt warsztatów to 40 zł od rodziny do 4 osób, każda następna osoba 5 zł. 

Teatralna Scena Talentów (TeST)
Piotr Stawski  „Wyspa”
12.11.2017r. godz. 18.00
Spektakl opowiada o katastrofalnym spotkaniu dwóch braci, którzy  na pogrzebie ojca postanawiają wyznać sobie wszystkie zażyłości. Skutkiem owych zwierzeń jest uprowadzenie jednego z braci, dwie próby samobójcze, przedawkowanie leków  antydepresyjnych oraz porwanie policyjnego helikoptera…

Spotkanie z cyklu „Muzyczne co nieco”
Recital „Kobieta w teatrze życia” w wykonaniu Marty Kuszakiewicz i Tomasza Borucha
19.11.2017r  godz. 18.00
„Kobieta w teatrze życia” to zabawne i liryczne piosenki znanych autorów, opowiadające o perypetiach każdej kobiety. Ten recital wywołuje uśmiech na twarzy, ale także wzrusza. Przepiękne aranżacje akustycznej gitary dodają romantyzmu, a gitarzysta Tomasz Boruch znakomicie prowadzi opowieść o kobiecie, ilustrując ją nutami.

Spektakl teatralny dla dzieci z cyklu BAJU-BAJ
,,Przygody misia o bardzo małym rozumku”   
26.11.2017r  godz. 12.30        
Agencja Profi Act

Miś  i dzieci udadzą się na wyprawę na biegun północny, wyśledzą łasiczkę, a może nawet złapią groźnego słonia!!! Bo ze słoniami to nigdy nic nie wiadomo...