Konkurs ma charakter otwarty. Adresowany jest do rodzin z całej Warszawy. Przyjmujemy też zgłoszenia indywidualne. Ilość miejsc jest ograniczona. O uczestnictwie w Konkursie decyduje kolejność zgłoszeń. W jednej grupie mogą pracować jednocześnie cztery rodziny do czterech osób w każdej.

Konkurs ma charakter otwarty. Adresowany jest do rodzin z całej Warszawy. Przyjmujemy też zgłoszenia indywidualne. Ilość miejsc jest ograniczona. O uczestnictwie w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy na Mazowieckie Spotkania Artystyczne Uniwersytetów Trzeciego Wieku i Klubów Seniora. Ich celem jest aktywizacja amatorskiego, scenicznego ruchu artystycznego seniorów oraz możliwość prezentacji osiągnięć artystycznych.

Zapraszamy do udziału w Dzielnicowym Konkursie Recytatorskim, który stanowi eliminacje do Konkursu Recytatorskiego "Warszawska Syrenka".

ASTERIADA to jedno z większych mazowieckich przedsięwzięć adresowanych do młodego pokolenia. Festiwal pracował na swoją rozpoznawalność 20 lat. Od samego początku jego ideę wspierają uznani wykładowcy uczelni artystycznych, artyści scen polskich oraz wykwalifikowani specjaliści, którzy dzielą się z uczestnikami swoimi uwagami, konstruktywnie wpływają na rozwój ich warsztatu artystycznego.