Play Pause

Informacje o działalności Domu Kultury "Włochy" w ETR (tekst łatwy do czytania)


OKĘCKA SALA WIDOWISKOWA
jest szczególnym miejscem, cenionym i lubianym nie tylko przez mieszkańców Okęcia i Włoch, ale także Warszawy i okolic. Goście przyjeżdżają do nas również z różnych zakątków całej Polski. Dokładamy starań, aby było to miejsce, w którym możecie Państwo spędzić przepiękne chwile i spotkać znakomitych artystów. Mamy również szeroką ofertę zajęć skierowaną do dzieci, młodzieży, a także seniorów. Chcemy pomóc, aby dzieci i młodzież rozwijały w sobie talent artystyczny, muzyczny, wokalny, a także przygotowały się do występów scenicznych. Współpracujemy ze znakomitymi instruktorami mającymi znaczne osiągnięcia. Dbamy o to, żeby było to miejsce przyjazne i otwarte.

Na scenie Okęckiej Sali Widowiskowej wystąpili między innymi tacy artyści jak Halina Frąckowiak, Edyta Geppert, Lora Szafran, Grzegorz Turnau, Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz, Balet Teatru Narodowego Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca Mazowsze, Państwowy Zespół Pieśni i Tańca Śląsk, Stare Dobre Małżeństwo, Muniek Staszczyk, Natalia Niemen, Kuba Sienkiewicz, Anna Pietrzak i Partita , Marita Alban Juarez, The Engineers Band, Ania Rusowicz, Grupa Rafała Kmity, Grażyna Łobaszewska, Halina Kunicka, Jerzy Połomski, Sława Przybylska w ramach projektu "Wspomnienia" Artystycznego Domu Animacji, Piwnica pod Baranami, Piotr Rodowicz i Przyjaciele, Kwartet Szafa Gra i wielu innych.


Zapraszamy na nasze koncerty, spektakle, imprezy, ale także do udziału w zajęciach i warsztatach! Liczymy na współpracę oraz jesteśmy otwarci na wszelkie opinie, które będą nam pomagać realizować wartościowe projekty, a także wychodzić z bogatą i oczekiwaną przez wszystkich ofertą.