Skip to main content

Koncert: 13 randek DaNuty w wykonaniu Kasi Dąbrowskiej

Rada i Zarząd Dzielnicy Włochy zaprasza na koncert znanych i lubianych piosenek Danuty Rinn.

Wystąpią:

Katarzyna Dąbrowska - śpiew,

Urszula Borkowska - piano,

Wojciech Gumiński - kontrabas,

Marcin Słomiński - perkusja.

Kierownictwo muzyczne i aranżacje: Urszula Borkowska

Danuta Rinn była wszechstronnie wykształcona muzycznie, a łatwość z jaką śpiewała arcytrudne kompozycje, lekkość i wdzięk jej swingowania to pułapka dla tych, co próbują się z jej piosenkami mierzyć. Niewiele współczesnych wokalistek posiada możliwości wokalne odpowiadające poziomowi trudności tego materiału; jedną z nielicznych jest z pewnością Katarzyna Dąbrowska, której oryginalna barwa głosu, nadaje znanym i lubianym piosenkom Rinn zupełnie nowego brzmienia. Wspomagają ją w tym błyskotliwe aranżacje Urszuli Borkowskiej i zabawny scenariusz Magdaleny Smalary.

13 wybranych do programu utworów stało się pretekstem do snucia rozważań o miłości. A myli się ten, kto twierdzi, że wszystko już na ten temat zostało powiedziane. Większość z nas ma swoją miłosną historię, większość z nas chodziła, chadza lub w końcu pójdzie na jakąś randkę. Randka. Randka jako obietnica, randka jako wrota do przyszłości, randka jako preludium związku, przedpokój relacji, randka jako koszmar.

Wstęp bezpłatny z wejściówką.
Odbiór wejściówek w biurze OSW 12.02.2024 r. od godz. 18.00 do 19.00 oraz w kolejne dni w godzinach pracy biura do wyczerpania puli.

Informacje o wydarzeniu:

  • Data rozpoczęcia:
    18/02/2024 18:00
  • Data zakończenia:
    18/02/2024 19:00
Miejsce wydarzenia:
1 Sierpnia 36a, 02-134 Warszawa, mazowieckie, Polska

Sprawdź nasz kalendarz wydarzeń

Sprawdź kalendarz wydarzeń
w naszym ośrodku

Nasze dane

Okęcka Sala Widowiskowa
ul. 1 Sierpnia 36a
02-134 Warszawa
tel.: 22 868 02 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia

Biuro czynne:
poniedziałek - piątek
w godzinach 9.00 - 17.00