Skip to main content

ODWOŁANE! Koncert Studia Piosenki „Edyta Band” - zakończenie sezonu 2023/2024

Z przyczyn niezależnych od organizatora koncert musiał zostać odwołany. O nowym terminie będziemy informować w najbliższym czasie.

21 czerwca o godz. 19:00 odbędzie się koncertowe zakończenie 33 sezonu artystycznego Studia Piosenki „Edyta Band” założonego w 1991 roku i do tej pory nieprzerwanie prowadzonego przez Edytę Kiesewetter.

Na scenie zaprezentują się młodzi wokaliści tworzący 3 obecnie działające w studiu zespoły: Sounds Good, Meloman i Szept. W repertuarze między innymi przeboje muzyki filmowej i musicalowej.

Studio Piosenki, działa w Domu Kultury „Włochy” od października 1991 roku. Prowadzi je od początku Edyta Kiesewetter z wielką pasją i miłością do muzyki. Przez te 30 lat praca z dziesiątkami młodych ludzi, realizującymi swoje muzyczne marzenia, zaowocowała autorskimi projektami, koncertami, spektaklami muzycznymi, a także trzema płytami dokumentującymi projekty sceniczne: „Świąteczna zawierucha z Edyta Band dla ucha”, „Trzepak show, czyli piosenki z naszego podwórka”, „Rzutem na taśmę. Edyta Band filmowo”.

W dorobku Studia Piosenki znajduje się:

  • Autorski musical „Trzepak show” z piosenkami autorstwa Marka Pawła Błaszczyka.
  • Spektakl kabaretowy „Law, law, law” z piosenkami do tekstu Władysława Sikory i muzyką Edyty Kiesewetter, wyreżyserowany przez Tomasza Mitrowskiego.
  • Musical „Wrzenie” autorstwa Kuby Anusiewicza i Tomasza Mitrowskiego, wyreżyserowany przez Sebastiana Stafeckiego, z opracowaniem muzycznym Edyty Kiesewetter.
  • Spektakl muzyczny „Dziecko, strach, rany boskie” w którym wykorzystano utwory z „Kabaretu Starszych Panów” - scenariusz i reżyseria Iza i Sebastian Stafeccy.

Uczestnicy Studia Piosenki występują w macierzystej Okęckiej Sali Widowiskowej, gdzie mają już swoją wierną publiczność. Pojawiają się także na innych scenach Warszawy i nie tylko.

W dorobku pracowni znajdują się setki nagród na ogólnopolskich oraz międzynarodowych festiwalach, z których najważniejsze to Złoty Aplauz na 37. Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie, dwukrotne Grand Prix Ogólnopolskiego Konkursu "Młode Muzyczne Talenty", Grand Prix Festiwalu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości "Asteriada 2023", II miejsce w Międzynarodowym Festiwalu "Gdynia Open" 2023.

Oprócz działań kulturalnych na rzecz Domu Kultury “Włochy”, Studio Piosenki bierze udział w koncertach charytatywnych, nagrywa piosenki dla Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych oraz organizuje koncerty na zamówienie.

 

Wstęp wolny

Informacje o wydarzeniu:

  • Data rozpoczęcia:
    21/06/2024 19:00
  • Data zakończenia:
    21/06/2024 20:00
Miejsce wydarzenia:
1 Sierpnia 36a, 02-134 Warszawa, mazowieckie, Polska

Sprawdź nasz kalendarz wydarzeń

Sprawdź kalendarz wydarzeń
w naszym ośrodku

Nasze dane

Okęcka Sala Widowiskowa
ul. 1 Sierpnia 36a
02-134 Warszawa
tel.: 22 868 02 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia

Biuro czynne:
poniedziałek - piątek
w godzinach 9.00 - 17.00