Skip to main content

Spektakl Arka czasu

Rada i Zarząd Dzielnicy Włochy zaprasza na przedstawienie Teatru Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach im. Stefana Karskiego.
„Arka Czasu” jest adaptacją nagradzanej powieści Marcina Szczygielskiego w reżyserii Tomasza Kaczorowskiego ze scenografią Agnieszki Wielewskiej. Akcja toczy się podczas wojny w getcie warszawskim i w ogrodzie zoologicznym państwa Żabińskich.

„Arka Czasu” to przejmująca i jednocześnie wciągająca opowieść o wielkiej przyjaźni, miłości oraz chęci przetrwania. Spektakl opowiada o wojnie bez okrucieństwa, pojawiają się w nim wątki fantastyczne i zwierzęcy bohaterowie. „Tematy trudne ciężko jest poruszać z dziećmi, gdyż za wszelką cenę staramy się je uchronić przed tym, co złe. (…) Opowiedzieć o pełnej terroru wojnie, ale w sposób subtelny, nie wzbudzający przestrachu, to rzecz niełatwa. Choć zdarzają się przykłady pokazujące, że nie jest to niemożliwe. Taka jest „Arka czasu” Marcina Szczygielskiego przeniesiona na scenę Teatru Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach” – napisał w recenzji Paweł Kluszczyński (e-teatr.pl).

Przedstawienie dla widzów od 9 roku życia.

Wstęp bezpłatny z wejściówką.
Odbiór wejściówek w biurze OSW 12.02.2024 r. od godz. 18.00 do 19.00 oraz w kolejne dni w godzinach pracy biura do wyczerpania puli.

Informacje o wydarzeniu:

  • Data rozpoczęcia:
    17/02/2024 17:00
  • Data zakończenia:
    17/02/2024 18:00
Miejsce wydarzenia:
1 Sierpnia 36a, 02-134 Warszawa, mazowieckie, Polska

Sprawdź nasz kalendarz wydarzeń

Sprawdź kalendarz wydarzeń
w naszym ośrodku

Nasze dane

Okęcka Sala Widowiskowa
ul. 1 Sierpnia 36a
02-134 Warszawa
tel.: 22 868 02 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia

Biuro czynne:
poniedziałek - piątek
w godzinach 9.00 - 17.00