Skip to main content

Spektakl dla dzieci: „Profesorek Wodorek i Wehikuł Czasu”

Spektakl jest dowcipną opowieścią o pewnej wyjątkowej podróży w czasie. Znany naukowiec Profesorek Wodorek przez przypadek uruchamia Maszynę Czasu i wyrusza w pełną przygód podróż. Spektakl oparty jest na trzech etiudach, w których omawiany jest jeden ważny problem - szacunek. Będziemy mówić o właściwym traktowaniu starszych, rówieśników a także zwierząt.
W jakie miejsca trafi Profesor? Może do średniowiecza? Być może do czasów późnego Gierka? Może do epoki kamienia łupanego, gdzie spotka jaskiniowców albo mamuta? A może do czasów gdy po Ziemi stąpały dinozaury? Tego nie chcemy zdradzać, aby nie psuć zabawy, ale ostrzegamy, że ostatnia scena i gość specjalny który wystąpi robi olbrzymie wrażenie. Bądźcie też gotowi na szczyptę ironii, stertę dowcipów i pyszną przygodę.
 
Spektakl zrealizowano w nowatorski sposób. Bieg wydarzeń został jedynie zarysowany. Aktorzy stworzyli dialogi metodą improwizacji. Przedstawienie jest przez to bardzo naturalne, pełne pogodnych skeczów, które mocno zaznaczają poczucie humoru artystów. Przekaz dotyczący szacunku jest przez to bardzo czytelny. Przedstawienie zawiera również elementy interakcji z publicznością.
 
Czas trwania: 45 minut
Wiek widzów: 3-11 lat
Wstęp - 20 zł (od osoby). Zakup biletów na www.biletyna.pl lub na miejscu przed spektaklem.
 

Informacje o wydarzeniu:

  • Data rozpoczęcia:
    14/04/2024 13:00
  • Data zakończenia:
    14/04/2024 14:00
Miejsce wydarzenia:
1 Sierpnia 36a, 02-134 Warszawa, mazowieckie, Polska

Sprawdź nasz kalendarz wydarzeń

Sprawdź kalendarz wydarzeń
w naszym ośrodku

Nasze dane

Okęcka Sala Widowiskowa
ul. 1 Sierpnia 36a
02-134 Warszawa
tel.: 22 868 02 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia

Biuro czynne:
poniedziałek - piątek
w godzinach 9.00 - 17.00