Skip to main content

Spektakl „Urwipołcie z Okęcia… czyli Dziewczyny Trzeciej Wiosny rozrabiają!”

Zapraszamy na pełną radości i zabawy premierę spektaklu „Urwipołcie z Okęcia… czyli Dziewczyny Trzeciej Wiosny rozrabiają!”, w wykonaniu grupy teatralnej „Dziewczyny Trzeciej Wiosny” OUTW.

Tym razem tematem przedstawienia będzie szkoła, a dokładniej rzecz ujmując perypetie uczennic III W, podczas jednej godziny lekcyjnej. Gdy kota nie ma, myszy harcują… i podobnie jest z naszymi Dziewczynami! Powiedzieć, że psocą i figlują, to mało. Ale jedno jest pewne; pomimo dowcipkowania oraz codziennych szkolnych potyczek – „kochają się jak wariaty”!

„Dziewczyny Trzeciej Wiosny” to grupa teatralno-kabaretowa OUTW, która pod kierunkiem Jakuba Lasoty - aktora i instruktora teatralnego, poznaje tajniki sztuki scenicznej. Istotą jest dla nas motywacja do nowych przeżyć i utwierdzanie w poczuciu własnej wartości. To proces pełen radości, szacunku i zaufania. Dzięki temu uczymy się, że chęć życia i poznawania świata nie kończą się dopóty, dopóki sami na to nie pozwolimy.

Wstęp wolny

Informacje o wydarzeniu:

  • Data rozpoczęcia:
    17/06/2024 18:00
  • Data zakończenia:
    17/06/2024 19:00
Miejsce wydarzenia:
1 Sierpnia 36a, 02-134 Warszawa, mazowieckie, Polska

Sprawdź nasz kalendarz wydarzeń

Sprawdź kalendarz wydarzeń
w naszym ośrodku

Nasze dane

Okęcka Sala Widowiskowa
ul. 1 Sierpnia 36a
02-134 Warszawa
tel.: 22 868 02 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia

Biuro czynne:
poniedziałek - piątek
w godzinach 9.00 - 17.00