Chcesz aktywnie włączyć się w działania DK? Rozwinąć pasje? Zainteresowania? Poznać nowych ludzi? A może po prostu chcesz doświadczyć czegoś nowego?  Jeżeli tak, to zapraszamy! Szukamy ochotników do pomocy przy projektach DK „Wochy” i nie tylko!

KOGO SZUKAMY?

Osób od 15 roku życia

W CZYM MOŻESZ NAM POMÓC?

 1. Wolontariat w Kinie Studyjnym ADA, ul. ks. J. Chrościckiego 14
  - Działanie w Dyskusyjnym Klubie Filmowym ( współtworzenie repertuaru, prowadzenie DKF, pomoc w organizowaniu działań edukacyjnych związanych z filmem)
  - Sprawdzanie biletów przed seansami
 2. Wolontariat w Domu Kultury „Włochy”, ul. Bolesława Chrobrego 27
  - Współtworzenie miniMALU (Miejsca Aktywności Lokalnej Domu Kultury „Włochy”) np. pomoc w rozwoju Krytycznego Kącika Towarzyskiego – przyjaznej przestrzeni, otwartej na wyrażanie własnych opinii, poznawanie się, wymianę doświadczeń. Możesz stworzyć swój własny projekt dla mieszkańców.
 3. Wolontariat przy Mazowieckim Festiwalu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej ASTERIADA, Okęcka Sala Widowiskowa, ul. 1 Sierpnia 36 a, Dom Kultury „Włochy”, ul. Bolesława Chrobrego 27.
  - BIURO ORAGNIZACYJNE (pomoc inspicjentowi w eliminacjach konkursowych i w Koncertach Galowych – witanie uczestników, kierowanie do garderoby, pomoc w doprowadzeniu artystów na scenę)
  - KONFERANSJER (prowadzenie eliminacji konkursowych na scenach DK „Włochy”)

JAK CZĘSTO?

Przy dłuższej współpracy minimum 10 godzin miesięcznie. To zależy od Ciebie, ile możesz podarować nam swojego cennego czasu.

OFERUJEMY:

- Przestrzeń do rozwoju
- Spotkania w przyjacielskim gronie
- Spotkania integrująco-organizacyjne
- Porozumienie
- Ubezpieczenie NNW (jeżeli działanie jest krótsze niż 30 dni)
- Zaświadczenie (na prośbę wolontariusza)

TWOJE ATUTY:

Zaangażowanie, gotowość do działania na rzecz innych, odpowiedzialność, pozytywnie nastawienie, kreatywność, otwartość

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

Wybierz, przy czym chcesz działać i napisz wiadomość na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , następnie umów się na rozmowę i gotowe!