Zajęcia mają na celu wzmocnić pewność siebie i skuteczność w komunikacji w języku angielskim u młodzieży. W trakcie zajęć skupimy się na konwersacjach oraz na budowaniu zasobów leksykalno-gramatycznych uczestników.

Wiek: 13-18 lat

Zajęcia: środa g. 15:00-16:30

Instruktor: Blanka Kotlińska

Zajęcia mają na celu ułatwić uczestnikom przełamanie bariery językowej oraz wzmocnić pewność siebie w komunikacji w języku angielskim. W trakcie zajęć skupimy się głównie na konwersacjach, niemniej nacisk zostanie położony również na budowanie zasobów leksykalno-gramatycznych uczestników.

Wiek: od 18 lat

Zajęcia: środa g. 16:45-18:15

Instruktor: Blanka Kotlińska

plakat promujący zajęcia muzykoterapia

Zajęcia polegają na wykorzystaniu muzyki i dźwięku do poprawy samopoczucia, regeneracji emocjonalnej i psychicznej, a także dobrze pojętego relaksu i wyciszenia, które jakże jest potrzebne w dzisiejszych czasach.
Podczas zajęć muzyka będzie wykonywana na żywo przez instruktora i dopasowana do uczestników zająć.

Wiek: od 18 lat

Zajęcia: czwartek g. 19:00-19:45

Instruktor: Rafał Wnuk

Uczestnicy: Panie

RELAKSUJĄCY CHILLOUT
czwartek g. 20.00-21.00
Potrzebujesz relaksu? Zadbaj o balans skóry i zmysłów! Relaksująca praktyka jogi twarzy zakończona automasażem z olejkiem. Spodziewaj się głębokiego relaksu...


Instruktor: Jolanta Mortka

Nauka języka hiszpańskiego z Native Speakerem. Zajęcia dla dzieci od lat 9ciu, młodzieży i dorosłych wprowadzą uczniów w język hiszpański i świat hiszpańskojęzyczny w bezstresowej i angażującej uczestników atmosferze.

Wiek: dzieci od 9 lat, młodzież i dorośli

Zajęcia: poniedziałek g. 17.00-20.45;
środa g. 18.30-20.45

Instruktor: Jose Dominguez

Legorobotyka – zajęcia z wykorzystaniem klocków Lego® dostosowanych poziomem trudności do grupy wiekowej (6-9 lat). Gwarantuje to rozwój kreatywności dziecka w każdym wieku. Warsztaty budują  ogólną wiedzę o świecie, motywują do współpracy. Edukujemy poprzez realizację programu S.T.E.M. - Nauka, Technika, Inżynieria i Matematyka. Podczas zajęć budujemy, uczymy się i bawimy. Wprowadzamy również elementy kodowania i programowania z robotami.

Wiek: 6-9 lat

Zajęcia: wtorek g. 17:00-18:00 lub 18.15-19.15

Instruktor: LEGO Akademia CUDOLUDKI