plakat promujący zajęcia muzykoterapia

Zajęcia polegają na wykorzystaniu muzyki i dźwięku do poprawy samopoczucia, regeneracji emocjonalnej i psychicznej, a także dobrze pojętego relaksu i wyciszenia, które jakże jest potrzebne w dzisiejszych czasach.
Podczas zajęć muzyka będzie wykonywana na żywo przez instruktora i dopasowana do uczestników zająć.

Wiek: od 18 lat

Zajęcia: poniedziałek g. 19.00-19.45

Instruktor: Rafał Wnuk

Nauka języka hiszpańskiego z Native Speakerem. Zajęcia dla dzieci od lat 9ciu, młodzieży i dorosłych wprowadzą uczniów w język hiszpański i świat hiszpańskojęzyczny w bezstresowej i angażującej uczestników atmosferze.

Wiek: dzieci od 9 lat, młodzież i dorośli

Zajęcia: poniedziałek, czwartek, piątek
Po zapisaniu się skontaktuje się z Państwem instruktor w celu ustalenia terminu zajęć

Instruktor: Jose Dominguez

Legorobotyka – zajęcia z wykorzystaniem klocków Lego® dostosowanych poziomem trudności do grupy wiekowej (6-9 lat). Gwarantuje to rozwój kreatywności dziecka w każdym wieku. Warsztaty budują  ogólną wiedzę o świecie, motywują do współpracy. Edukujemy poprzez realizację programu S.T.E.M. - Nauka, Technika, Inżynieria i Matematyka. Podczas zajęć budujemy, uczymy się i bawimy. Wprowadzamy również elementy kodowania i programowania z robotami.

Wiek: 6-9 lat

Zajęcia: wtorek g. 17:00-18:00 lub 18.15-19.15

Instruktor: LEGO Akademia CUDOLUDKI

plakat promujący zajęcia Chemicznie Artystycznie - eksperymenty w kulturze

Zajęcia „ Artystycznie Chemicznie” wprowadzają dzieci w świat prostych doświadczeń chemicznych i nie tylko, które pomagają tworzyć niespotykane dzieła i rozwijają kreację i umiejętności twórcze.
Przy pomocy dostępnych i bezpiecznych środków oraz podstawowych produktów w gospodarstwie domowym, jesteśmy w stanie pomóc małym artystom stworzyć ruchome dzieło 3d.

Wiek: 6-12 lat

Zajęcia: sobota, g. 10.00-11.00  (6-8 lat)
sobota, g. 11.15-12.15  (9-12 lat)

Instruktor: Olga Wiśnicka