KAM to zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku 1-3 lat z opiekunami. Zajęcia są forma łagodnego startu przygotowującego do życia w trybie przedszkolnym. Maluszki oswajają się z separacją rodzica/opiekuna, uczą się samodzielności, osobistej śmiałości, pracują nad koordynacją ruchową i nabierają sprawności manualnej.
Młodsze dzieci uczestniczą w spotkaniach razem z opiekunami, jednak stopniowo przyzwyczajają się do samodzielnego działania, aby docelowo uczestniczyć w zajęciach bez opiekunów. Spotkania składają się z 3 modułów kreatywnego rozwoju:
1/ zajęcia ruchowe, rytmiczno-taneczne, gimnastyka
2/ zajęcia edukacyjne, czytanie, nauka pierwszych wierszyków
3/ zajęcia artystyczne, plastyczne, sensoplastyczne

Wiek: 1-3 lat

Zajęcia: poniedziałek i środa g. 10.00-11.00

Na zajęciach obok rozwoju i postępów liczy się przede wszystkim dobra zabawa. Głównym tematem zajęć będzie taniec nowoczesny z elementami cheerleadingu (tańca z pomponami) i jazzu. 

Wiek: 3-14 lat

Zajęcia: (gr. 3-5 lat) wtorek g. 16.00-16.45
(gr. 6-9) wtorek g. 16.45-17.45
(gr. 10-14) wtorek g. 18.00-19.00

Instruktor: Zajęcia prowadzone przez STUDIO TAŃCA EMKA.

KAP to kreatywne zajęcia artystyczne dla dzieci w wieku przedszkolnym. Dzieci uczestniczą w spotkaniach samodzielnie. W programie zajecia w 3 modulach dostosowanych do grupy wiekowej.
1/ zajecia ruchowe, rytmiczno- taneczne, sportowe, gimnastyczne
2/ zajęcia edukacyjne, czytanie, nauka wierszyków, zagadki i zgadywanki, nauka o otaczającym nas świecie
3/ zajęcia artystyczne, kreatywna plastyka i technika.

Wiek: 3-5 lat

Zajęcia: poniedziałek i środa g. 12.30-14.30

Dzieci poprzez zabawę uczą się podstawowych elementów tańca i baletu, rozwijając się harmonijnie i wszechstronnie. Zajęcia te pozwalają na rozwój koordynacji, wzmacniają cały gorset mięśniowy, uczą naturalnej ekspresji, rozwijają kreatywność i umuzykalniają.

Wiek: dzieci 4-7 lat

Zajęcia: środa g. 16.15-17.00

Instruktor: Sylwia Lewandowicz

Zumba Kids jest to program dance-fitness przeznaczony wyłącznie dla dzieci. To połączenie podstawowych rytmów i ruchów ciała takich tańców jak: cumbia, salsa, merengue, reggaeton, hip hop. Dzieci uczą się tańca i choreografii do muzyki wielu kultur!

Wiek: dzieci 4-7 lat

Zajęcia: czwartek g. 18.30-19.00

Instruktor: Sylwia Lewandowicz

Zajęcia taneczne zaplanowane pod kątem rozwoju społecznego, intelektualnego, ruchowego i emocjonalnego małego dziecka. Nauczanie tańca w tym przedziale wiekowym to głównie zabawa z muzyką, rytmem, wsparta podstawami tańca nowoczesnego

Wiek: 3-5 lat

Zajęcia: wtorek g. 16.30-17.00
czwartek g. 17.30-18.00

Instruktor: Aneta Kowalewska