plakat promujący zajęcia modeluj sylwetkę

NOWOŚĆ

Celem tego treningu jest ukształtowanie i wzmocnienie właściwie wszystkich mięśni Twojego ciała. Trening modelujący brzuch, pośladki i uda, ale również wysmuklenie ramion i górnej partii ciała. Zajęcia składają się z rozgrzewki w prostym układzie choreograficznym i części ćwiczeń modelujących z wykorzystaniem hantelek.

Wiek: młodzież i dorośli

Zajęcia: czwartek g. 10.30-11.30

Instruktor: Aneta Kowalewska

plakat promujący zajęcia aktywna mama

Aktywność fizyczna dla kobiet w ciąży i po porodzie skomponowana tak, aby utrzymać Mamę w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej.
Ćwiczymy mięśnie brzucha i dna miednicy w sposób dedykowany dla kobiet w ciąży a także w połogu.
Kameralne grupy, profesjonalna sala, pozytywne dźwięki muzyki i przyjemny wysiłek fizyczny, to wszystko wpływa na dobre samopoczucie naszych uczestniczek, tak ważne w byciu Mama.
NA ZAJĘCIA MOŻNA PRZYJŚĆ Z MALUSZKIEM.

Wiek: dorośli

Zajęcia: poniedziałek, środa i piątek g. 11.15-12.15

Instruktor: Marta Lemieszkiewicz-Kubizna

plakat promujący zajęcia zgrabna sylwetka

Trening prosty, intensywny, efektywny, z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała oraz różnych przyborów, jak np. hantle, piłki, taśmy  połączony z ćwiczeniami aerobowymi. Zajęcia dla osób rozpoczynających przygodę z aktywnością fizyczną oraz zaawansowanych. Celem zajęć jest rzeźbienie sylwetki poprzez utratę tkanki tłuszczowej oraz poprawa wydolności i wytrzymałości siłowej. Gwarantowane lepsze samopoczucie i sprawne ciało.

Wiek: młodzież, dorośli

Zajęcia: środa g. 8.30-9.30

Instruktor: Ewelina Wylon

plakat promujący zajęcia pilates

Jest to metoda mającą na celu stworzeniu równowagi w ciele. Jest treningiem "dobrego samopoczucia". Wpływa na to jak wygląda ciało, jak je odczuwamy i jak ono pracuje. Ćwiczenia bez stresu i męki wykonywane przy dźwiękach spokojnej muzyki wprowadzają nas w dobry nastrój i poprawiają wygląd naszego ciała. Fizjoterapeuci i osteolodzy określają tę metodę jako jedną z najbezpieczniejszych form aktywności ruchowej.

Wiek: młodzież, dorośli

Zajęcia: środa i piątek g. 20.00-21.00

Instruktor: Agata Rogowska

plakat promujący zajęcia zumba

Zumba to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Zumba jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa nas do zabawy.

Wiek: młodzież, dorośli

Zajęcia: czwartek g. 19.10-20.00

Instruktor: Sylwia Lewandowicz

plakat promujący zajęcia stretching e elementami pilatesu

Pilates jest wszechstronną i bezpieczną metodą ćwiczeń, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Jest on odpowiedni dla osób z dolegliwościami zdrowotnymi, niejednokrotnie pomagając zwalczyć ich objawy. Pilates to skuteczny, a przy tym bardzo przyjemny program rozciągający, korzystny dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Wiek: dorośli

Zajęcia: poniedziałek g. 8.50-9.50
środa g. 8.50-9.50

piątek g. 10.00-11.00

Instruktor: Marta Lemieszkiewicz-Kubizna

plakat promujący zajęcia zdrowy kręgosłup

To autorski zestaw ćwiczeń pozytywnie oddziałujących na mięśnie podtrzymujące kręgosłup. Ćwiczenia zaczerpnięte są z pilatesu, zajęć rehabilitacyjnych, a przede wszystkim metody Reebok Spine. Na zajęciach, przy odprężającej muzyce przez godzinę będziemy wzmacniać mięśnie postawy, rozluźniać napięte partie obręczy barkowej i miednicy, uelastyczniać stawy, zwiększać ruchomość kręgosłupa.

Wiek: młodzież, dorośli

Zajęcia: środa i piątek g. 18.45-19.45

Instruktor: Agata Rogowska

plakat promujący zajęcia smukła sylwetka

Smukła sylwetka to zajęcia polecane dla Pań, które marzą o super talii , pięknych ramionach oraz jędrnych udach i pośladkach. Celem jest wzmocnienie oraz wysmuklenie całego ciała poprzez ćwiczenia aerobowe jak i spokojne  ćwiczenia STRETCHING-owe, które łączą rozciąganie i relaks. Bardzo często streching wykorzystywany jest w rehabilitacji.

Wiek: młodzież, dorośli

Zajęcia: wtorek g. 19.30-20.30
czwartek g. 20.10-21.10

Instruktor: Aneta Kowalewska

plakat promujący zajęcia joga

Vinyasa oznacza ruch zsynchronizowany z oddechem, nazywana również medytacją w ruchu. Zajęcia o dynamice dostosowanej do możliwości grupy poprzez przemyślane sekwencjonowanie asan, pomagają rozgrzać ciało, usunąć toksyny i zanieczyszczenia z organizmu, budują siłę i elastyczność. Praktykując Vinyasa jogę, uczymy się uspokoić swój umysł, prawidłowo oddychać, być uważnym i skoncentrowanym. Praktyka pomaga w oczyszczeniu umysłu z niepotrzebnych myśli, relaksuje i odpręża.
Praktyka skierowana jest do osób o każdym stopniu zaawansowania, również początkujących.

Wiek: młodzież, dorośli

Zajęcia: poniedziałek g. 20.30-21.30
środa g. 20.00-21.00

Instruktor: Anna Dukaczewska

plakat promujący zajęcia gimnastyka kręgosłupa

Lepiej zapobiegać niż leczyć. Celem gimnastyki kręgosłupa jest rozwijanie i polepszanie świadomości własnego ciała. Połączenie ćwiczeń wzmacniających i rozciągających pozwala przywrócić równowagę napięć mięśniowych, efektem jest poprawna  postawa ciała, pozbycie się bólu pleców oraz psychiczne odprężenie. Ważne jest całościowe postrzeganie aparatu ruchu i funkcjonalność proponowanych ćwiczeń. Zajęcia są również świetnym przygotowaniem do intensywniejszych form ruchu.

Wiek: młodzież, dorośli

Zajęcia: poniedziałek i piątek g. 8.30-9.30
poniedziałek i piątek g. 9.40-10.40
wtorek i czwartek g. 8.45-9.45

Instruktor: Ewelina Wylon

plakat promujący zajęcia ladies latino

To zajęcia przeznaczone dla Pań, które chcą poznać tańce latynoamerykańskie i nauczyć się tańczyć je bez partnera. Jest to również lekcja gracji. Tu wiek i tusza nie grają roli. Tańcząc lepiej poznacie swoje ciało, nauczycie się ładnie poruszać, nabieracie pewności siebie i przypominacie sobie jaką radość daje taniec. Tańce w rytmach latynoskich sprawiają, iż każdy mięsień nabierze sprężystości.

Wiek: młodzież i dorośli

Zajęcia: wtorek g. 20.00-21.00

Zajęcia prowadzi Studio Tańca EMKA

plakat promujący zajęcia chudnij z salsą

Dla jednych salsa to jedynie taniec – dla innych pasja, a dla jeszcze innych świetny sposób na spalenie zbędnych kilogramów. Trening salsy, który mamy dla was trwa niecałą godzinkę ? Powtarzany codziennie może dać naprawdę świetne efekty. Warto spróbować, bo jest to fajna odmiana – taniec to przyjemność, nie nudzi się tak szybko jak klasyczne ćwiczenia odchudzające.

Wiek: młodzież i dorośli

Zajęcia: piątek g. 19.00-19.45

Instruktor: Rafał Konopacki