Zapraszamy panie na cykl warsztatów „Joga Twarzy”. Warsztaty poprowadzi mieszkanka naszej dzielnicy, współzałożycielka Face Yoga Sundar G.

DLACZEGO WARTO PRZYJŚĆ?
wyrobisz nawyk dbania o twarz - nauczysz się odmładzających ćwiczeń - wyraźnie odmłodzisz skórę twarzy - wyszczuplisz owal, czyli zmniejszysz lub nawet zlikwidujesz tzw. chomiczki - wyraźnie poprawisz kondycję skóry - nauczysz się bezpiecznego i skutecznego automasażu - zmniejszysz worki pod oczami - pozbędziesz się drugiej brody - poprawisz swoje samopoczucie!

Uczestnicy: Panie

Zajęcia: czwartek g. 20.00-21.30 (czerwiec)
czwartek g. 18.00-19.30 (lipiec)

Instruktor: Jolanta Mortka

Trening prosty, intensywny, efektywny, z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała oraz różnych przyborów, jak np. hantle, piłki, taśmy  połączony z ćwiczeniami aerobowymi. Zajęcia dla osób rozpoczynających przygodę z aktywnością fizyczną oraz zaawansowanych. Celem zajęć jest rzeźbienie sylwetki poprzez utratę tkanki tłuszczowej oraz poprawa wydolności i wytrzymałości siłowej. Gwarantowane lepsze samopoczucie i sprawne ciało.

Wiek: młodzież, dorośli

Zajęcia: środa g. 8.30-9.30

Instruktor: Ewelina Wylon

plakat promujący zajęcia zumba

Zumba to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Zumba jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa nas do zabawy.

Wiek: młodzież, dorośli

Zajęcia: czwartek g. 19.15-20.05

Instruktor: Sylwia Lewandowicz

plakat promujący zajęcia aktywna mama

Aktywność fizyczna dla kobiet w ciąży i po porodzie skomponowana tak, aby utrzymać Mamę w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej.
Ćwiczymy mięśnie brzucha i dna miednicy w sposób dedykowany dla kobiet w ciąży a także w połogu.
Kameralne grupy, profesjonalna sala, pozytywne dźwięki muzyki i przyjemny wysiłek fizyczny, to wszystko wpływa na dobre samopoczucie naszych uczestniczek, tak ważne w byciu Mama.
NA ZAJĘCIA MOŻNA PRZYJŚĆ Z MALUSZKIEM.

Wiek: dorośli

Zajęcia: poniedziałek i środa g. 11.15-12.15

Instruktor: Marta Lemieszkiewicz-Kubizna

To autorski zestaw ćwiczeń pozytywnie oddziałujących na mięśnie podtrzymujące kręgosłup. Ćwiczenia zaczerpnięte są z pilatesu, zajęć rehabilitacyjnych, a przede wszystkim metody Reebok Spine. Na zajęciach, przy odprężającej muzyce przez godzinę będziemy wzmacniać mięśnie postawy, rozluźniać napięte partie obręczy barkowej i miednicy, uelastyczniać stawy, zwiększać ruchomość kręgosłupa.

Wiek: młodzież, dorośli

Zajęcia: środa i piątek g. 18.45-19.45

Instruktor: Agata Rogowska

Smukła sylwetka to zajęcia polecane dla Pań, które marzą o super talii , pięknych ramionach oraz jędrnych udach i pośladkach. Celem jest wzmocnienie oraz wysmuklenie całego ciała poprzez ćwiczenia aerobowe jak i spokojne  ćwiczenia STRETCHING-owe, które łączą rozciąganie i relaks. Bardzo często streching wykorzystywany jest w rehabilitacji.

Wiek: młodzież, dorośli

Zajęcia: poniedziałek g. 20.30-21.30 i czwartek g. 20.20-21.20

Instruktor: Aneta Kowalewska

Vinyasa oznacza ruch zsynchronizowany z oddechem, nazywana również medytacją w ruchu. Zajęcia o dynamice dostosowanej do możliwości grupy poprzez przemyślane sekwencjonowanie asan, pomagają rozgrzać ciało, usunąć toksyny i zanieczyszczenia z organizmu, budują siłę i elastyczność. Praktykując Vinyasa jogę, uczymy się uspokoić swój umysł, prawidłowo oddychać, być uważnym i skoncentrowanym. Praktyka pomaga w oczyszczeniu umysłu z niepotrzebnych myśli, relaksuje i odpręża.
Praktyka skierowana jest do osób o każdym stopniu zaawansowania, również początkujących.

Wiek: młodzież, dorośli

Zajęcia: środa g. 17.30-18.30
piątek g. 17.30-18.30

Instruktor: Aneta Reczek

Lepiej zapobiegać niż leczyć. Celem gimnastyki kręgosłupa jest rozwijanie i polepszanie świadomości własnego ciała. Połączenie ćwiczeń wzmacniających i rozciągających pozwala przywrócić równowagę napięć mięśniowych, efektem jest poprawna  postawa ciała, pozbycie się bólu pleców oraz psychiczne odprężenie. Ważne jest całościowe postrzeganie aparatu ruchu i funkcjonalność proponowanych ćwiczeń. Zajęcia są również świetnym przygotowaniem do intensywniejszych form ruchu.

Wiek: młodzież, dorośli

Zajęcia: poniedziałek i piątek g. 8.30-9.30
poniedziałek i piątek g. 9.40-10.40

Instruktor: Ewelina Wylon

Jest to metoda mającą na celu stworzeniu równowagi w ciele. Jest treningiem "dobrego samopoczucia". Wpływa na to jak wygląda ciało, jak je odczuwamy i jak ono pracuje. Ćwiczenia bez stresu i męki wykonywane przy dźwiękach spokojnej muzyki wprowadzają nas w dobry nastrój i poprawiają wygląd naszego ciała. Fizjoterapeuci i osteolodzy określają tę metodę jako jedną z najbezpieczniejszych form aktywności ruchowej.

Wiek: młodzież, dorośli

Zajęcia: środa i piątek g. 20.00-21.00

Instruktor: Agata Rogowska

To zajęcia przeznaczone dla Pań, które chcą poznać tańce latynoamerykańskie i nauczyć się tańczyć je bez partnera. Jest to również lekcja gracji. Tu wiek i tusza nie grają roli. Tańcząc lepiej poznacie swoje ciało, nauczycie się ładnie poruszać, nabieracie pewności siebie i przypominacie sobie jaką radość daje taniec. Tańce w rytmach latynoskich sprawiają, iż każdy mięsień nabierze sprężystości.

Wiek: młodzież i dorośli

Zajęcia: wtorek g. 20.00-21.00

Zajęcia prowadzi Studio Tańca EMKA