Zajęcia będą miały na celu rozwinięcie indywidualnych cech muzycznych i umiejętności wokalnych, opartych na podstawach sztuki solistycznej.
Celem zajęć będzie rozwinięcie indywidualnych zainteresowań wokalnych uczestników zajęć oraz doskonalenie warsztatu, i poznawanie nowego repertuaru zespołowego oraz solistycznego w różnych stylach i gatunkach muzycznych.

Wiek: od 8 lat

Zajęcia: termin do uzgodnienia z instruktorem

Instruktor: Rafał Wnuk

Zajęcia wokalne, rozwijające słuch, pamięć muzyczną, poczucie rytmu, estetyki i czystości dźwięku. Piosenki opracowane są na głosy i z podziałem na role tak, aby każdy miał szansę śpiewania w grupie i solo.

Wiek: od 14 lat

Zajęcia: poniedziałek g. 17.00-18.00

Instruktor: Rafał Wnuk

Zajęcia dla nastoletnich pasjonatów śpiewu (od 16 roku życia), zarówno domowych amatorów, jak też młodzieży planującej profesjonalną ścieżkę edukacji muzycznej lub kariery wokalnej (w tym przygotowanie do egzaminów do szkół teatralnych i muzycznych).
Przedmiotem naszych zajęć będzie praca nad prawidłową emisją głosu, wynikającą z poprawnej impostacji - właściwe używanie oddechu, artykulacja, intonacja, dykcja, interpretacja tekstów, zachowanie na scenie. Poznamy arkana sztuki wokalnej i tajniki estrady.

Wiek: od 16 lat

Zajęcia: termin do uzgodnienia z instruktorem

Instruktor: Artur Jerzy Zieliński

Zajęcie dedykowane osobą śpiewającym lub tym które chcą zacząć śpiewać.
Zajęcia będą obejmowały:
- teoretyczne podstawy umożliwiające czytanie nut i nauka nut w stopniu niezbędnym do odczytania i opanowania materiału muzycznego, przygotowanie emisyjne i ustawienie głosu, z dużym naciskiem na indywidualne podejście do każdego członka zespołu
- zajęcia w grupach reprezentujących poszczególne głosy: soprany, alty, tenory, basy lub głosy męskie i oddzielnie żeńskie
- właściwa próba chóru - całego zespołu.

Wiek: od 16 lat

Zajęcia: (zajęcia w grupie) poniedziałek g. 18.00-21.00
(zajęcia indywidualne) czwartek g. 19.30-21.00

Instruktor: Rafał Wnuk

Zapraszamy najmłodsze Gwiazdy i Gwiazdorów piosenki w wieku od 6 do 10 lat. Umuzykalnienie to ogólnie rzecz ujmując praca nad słuchem, poczuciem rytmu, techniką wokalną, emisją głosu i dykcją. Uczymy się prawidłowego oddechu i właściwej postawy podczas śpiewu. Obycie ze sceną, współpraca w Zespole przy jednoczesnym wzmocnieniu indywidualnych umiejętności, pozwolą zwalczyć tremę, nabrać pewności siebie i odkrywać pokłady swoich talentów.

Wiek: 6-10 lat

Zajęcia: poniedziałek i środa g. 16.00-16.45

Instruktor: Artur Jerzy Zieliński