Zajęcia dla nastoletnich pasjonatów śpiewu (od 16 roku życia), zarówno domowych amatorów, jak też młodzieży planującej profesjonalną ścieżkę edukacji muzycznej lub kariery wokalnej (w tym przygotowanie do egzaminów do szkół teatralnych i muzycznych).
Przedmiotem naszych zajęć będzie praca nad prawidłową emisją głosu, wynikającą z poprawnej impostacji - właściwe używanie oddechu, artykulacja, intonacja, dykcja, interpretacja tekstów, zachowanie na scenie. Poznamy arkana sztuki wokalnej i tajniki estrady.

Wiek: od 16 lat

Zajęcia: termin do uzgodnienia z instruktorem

Instruktor: Artur Jerzy Zieliński

Zapraszamy najmłodsze Gwiazdy i Gwiazdorów piosenki w wieku od 6 do 10 lat. Umuzykalnienie to ogólnie rzecz ujmując praca nad słuchem, poczuciem rytmu, techniką wokalną, emisją głosu i dykcją. Uczymy się prawidłowego oddechu i właściwej postawy podczas śpiewu. Obycie ze sceną, współpraca w Zespole przy jednoczesnym wzmocnieniu indywidualnych umiejętności, pozwolą zwalczyć tremę, nabrać pewności siebie i odkrywać pokłady swoich talentów.

Wiek: 6-10 lat

Zajęcia: poniedziałek g. 16.30-17.30
czwartki g. 16.00-17.00

Instruktor: Artur Jerzy Zieliński

Podczas prób chórzyści będą pracować nad doskonaleniem emisji głosu i słuchu harmonicznego oraz przede wszystkim uczyć się pięknych utworów wielogłosowych z obszaru muzyki rozrywkowej i gospel. Wspólne śpiewanie, poszerzanie horyzontów i poszukiwanie nowych brzmień - wszystko to odnajdziecie w BLACK HILLS! Zapraszamy na przesłuchania!

Wiek: dorośli

Zajęcia: czwartek g. 18.30-20.30
Po zapisaniu się na zajęcia otrzymają Państwo wiadomość z terminem indywidualnych przesłuchań. Na przesłuchania proszę przygotować dwie dowolne piosenki (jedną po polsku, drugą po angielsku).

Instruktor: Kamil Jaros

Indywidualne zajęcia wokalne przeznaczone dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia obejmują ćwiczenia oddechowe, impostację głosu, ćwiczenia artykulacyjne i dykcyjne, wprawki wokalne, ćwiczenia intonacyjne kształtujące słuch, pracę z mikrofonem, pracę z repertuarem i interpretację piosenki.

Wiek: Zapraszamy wszystkich chętnych w wieku 10 - 30 lat
Po zapisaniu się na zajęcia otrzymają Państwo wiadomość z terminem indywidualnych przesłuchań. Na przesłuchania proszę przygotować dwie dowolne piosenki (jedną po polsku, drugą po angielsku).

Zajęcia: Termin do uzgodnienia z instruktorem

Instruktor: Kamil Jaros

Podczas zajęć kształtujemy emisję głosu, dykcje, słuch muzyczny i zespołowe śpiewanie. Projekt zespołu wokalnego zakłada angażowanie się w różne inicjatywy artystyczne. Przygotowywany repertuar zespół będzie mógł zaprezentować podczas różnych wydarzeń i projektów kulturalnych. W ubiegłych latach dzieci z Artystycznego Domu Animacji, dzięki nawiązanej współpracy z wydawnictwem Nowa Era, mogły nagrywać płyty z piosenkami w studiu Polskiego Radia. Płyty stanowią obecnie dodatek do podręczników nauczycielskich. Istnieją zatem przesłanki, że powołanie młodzieżowo-dziecięcego zespołu wokalnego może spotkać się z dużym zainteresowaniem w zakresie edukacji muzycznej i kulturalnej. Zajęcia dedykowane lokalnej społeczności ale także ludziom spoza dzielnicy chcącym nawiązać współpracę.

Wiek: dzieci i młodzież

Zajęcia: piątek g. 15.00-16.30

Zespół pod kierunkiem: Kamil Jaros

Niezapomniane melodie i zawsze młode przeboje. Piosenki na co dzień i od święta. Ćwiczenia wokalne nie tylko urozmaicą dni naszych Seniorów i pozwolą realizować ulubione hobby, ale również pozytywnie wpłyną na kondycję psychofizyczną Dojrzałych Najbliższych. Wzmocnienie koncentracji, uwagi, pamięci oraz aktywizacja pracy mózgu, przy jednoczesnym wsparciu układu oddechowo krążeniowego, poprawią ogólną kondycję i samopoczucie.

Wiek: dorośli

Zajęcia: środa g. 12.00-14.00

Instruktor: Artur Jerzy Zieliński