Zajęcia zachęcają uczestników do pracy twórczej, do rozwijania swoich naturalnych zdolności. Chętni będą mieć możliwość artystycznej konfrontacji podczas konkursów plastycznych.
Podczas zajęć dla dzieci i młodzieży uczestnicy poznają podstawowe pojęcia artystyczne, będą mogli zaprzyjaźnić się z językiem sztuki i historią sztuki.
Zajęcia otwarte są przeznaczone zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych. Cykl zajęć obejmuje poznanie pojęć artystycznych, takich jak: perspektywa, kolor, cieniowanie i inne. Podczas zajęć omawiamy wiele zagadnień z zakresu historii sztuki.
Zapewniamy materiały w cenie zajęć.


Główne techniki używane podczas zajęć:

Wtorek i czwartek
godz. 16.00-18.00 – dzieci 7-11 lat
: rysunek ołówkiem i węglem, suchą i tłustą pastelą, kredkami akwarelowymi, flamastrami, malarstwo akwarelą i gwasz, lepienie z plasteliny i modeliny.
godz. 18.15-20.15  – młodzież do 18 lat: - rysunek ołówkiem i węglem, suchą i tłustą pastelą, kredkami akwarelowymi, flamastrami, cienkopisami i markerami, również tuszem kolorowym, malarstwo akwarelą, gwasz, akryl, tusz, rzeźbienie i lepienie z różnego rodzaju mas plastycznych.

Piątek
godz. 16.00-18.00    I grupa
– zajęcia otwarte -  malarstwo: akwarela, gwasz, akryl, tusz.
godz. 18.15-20.15  II grupa – zajęcia otwarte -  rysunek: rysunek ołówkiem i węglem, pastelą suchą i tłustą, cienkopisami i markerami, tuszem kolorowym, kredkami akwarelowymi.

Instr. Paweł Czajkowski

Opłata: 120 zł/m-c (1x tyg. 120 minut)

Zapisy na zajęcia tylko przez stronę strefazajec.pl :

wtorki - kliknij

czwartki - kliknij

piątki - kliknij