Nabór do zespołu tanecznego dla najmłodszych, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z tańcem poprzez zabawę oraz naukę prostych choreografiii, opartych o techniki: dancehall, reggaeton, ragga, teledysk.
Zajęcia będą również zawierały podstawowe zajęcia z klasyki, kształtujące szeroko rozumianą technikę tańca, wypracowanie prawidłowej postawy oraz koordynacji ruchowej.

To zajęcia solo dla Pań, pozwalające na wyrażenie swojej kobiecości w sposób pełen wdzięku i ekspresji. Charakteryzuje się prostym rytmem rozliczanym na 4, a krok podstawowy jest wyjątkowo nieskomplikowany i polega głównie na przemieszczaniu się na boki oraz do przodu i do tyłu. Instruktorka deklaruję wspaniałą atmosferę oraz tempo nauki dostosowane do potrzeb uczestniczek.

Taniec Irlandzki - bardzo charakterystyczna technika, dzieląca się na dwa typy soft oraz hard (step), na początku przygody z tym tańcem uczy się wyłącznie części miękkiej, a gdy umiejętności tancerzy powiększą się, rozpoczynają naukę skomplikowanego stepu irlandzkiego W ostatnich latach taniec irlandzki zyskuje ogromną popularność w Polsce.

Flamenco jest najsłynniejszą formą wyrazu artystycznego Hiszpanii, wywodzi się z Andaluzji i jest owocem mieszania się różnych kultur. Sztuka ta jest pełna pasji i uczuć, na którą składają się wirtuozowska muzyka gitarowa, rozdzierający śpiew i nieokiełznany taniec. Flamenco to również feeria barw, szelest falban, szmer rozkładanych wachlarzy, brzęk kastanietów, stukot obcasów, rytm wyklaskiwany przez dłonie i żywiołowe okrzyki.

Taniec Intuicyjny i świadoma praca z ciałem to zajęcia dla kobiet i mężczyzn bez wymaganego doświadczenia tanecznego. Są to zajęcia rozwojowe, które łączą budowanie świadomości własnego ciała z życiowymi tematami ( których doświadczamy w komfortowym i bezpiecznym ruchu), takimi jak: budowanie relacji, świadoma relaksacja, wyznaczanie granic, wyrażanie emocji, kreowanie nowych ścieżek, wytańczanie marzeń, odpuszczanie blokad i nie wspierających myśli itp.

Zajęcia taneczne, zaplanowane pod kątem rozwoju społecznego, intelektualnego, ruchowego i emocjonalnego małego dziecka. Nauczanie tańca w tym przedziale wiekowym to głównie zabawa z muzyką, rytmem, wsparta podstawami tańca nowoczesnego.
Zajęcia dla dzieci w wieku 5-6 lat.

Zajęcia tańca użytkowego od podstaw przeznaczone są dla wszystkich par, które chcą bawić się tańcem i błyszczeć na parkiecie w czasie wesel, balów sylwestrowych i innych imprez.

Zajęcia taneczne dla dzieci w wieku 3-4 lata, zaplanowane pod kątem rozwoju społecznego, intelektualnego, ruchowego i emocjonalnego małego dziecka. Nauczanie tańca w tym przedziale wiekowym to głównie zabawa z muzyką, rytmem, wsparta podstawami tańca nowoczesnego.

Taniec nowoczesny to wybuchowa mieszanka różnych stylów tanecznych. Na pełnych energii zajęciach tancerze będą mieli okazję poznać elementy takich tańców jak: disco dance, hip hop, videoclip dance czy StreetDance.

Poznawanie podstawowych figur i kroków baletowych  oraz  klasycznych technik tanecznych, kształtowanie estetyki ruchu przez  wyrabianie gibkości, zwinności, poczucia rytmu i muzykalności u dzieci  od 4 lat. Efektem prowadzonych zajęć jest przygotowanie spektaklu  baletowego.