Zajęcia wokalnej grupy dziecięcej Studia Piosenki DK Włochy, prowadzonego przez Edytę Kiesewetter, przeznaczone są dla dzieci w wieku 8-10 lat. Ich celem będzie kształtowanie prawidłowej emisji głosu i dykcji. Będziemy ćwiczyć słuch harmoniczny i uczyć się współpracy w grupie. Będziemy pracować z mikrofonem i przygotowywać występy sceniczne. Przede wszystkim jednak będziemy czerpać radość ze wspólnego śpiewania.

Zespół wokalno-instrumentalny Studia Piosenki prowadzonego przez Edytę Kiesewetter to propozycja dla osób, które odczuwają potrzebę muzykowania w grupie, lubią grać lub śpiewać, albo dają radę robić jednocześnie jedno i drugie.
Zajęcia przeznaczone są dla osób dorosłych (20-45 lat).

Zespół wokalny Meloman utworzony został dla młodych ludzi, którzy chcą rozwijać się jednocześnie wokalnie, aktorsko i tanecznie. Celem tych zajęć będzie praca wokalna i tworzenie spektakli muzycznych.

Zajęcia wokalne grupy "Sounds Good" przeznaczone są dla młodzieży w wieku 14-18 lat.

Warsztaty wokalne Edyty Kiesewetter są formą wprowadzoną w odpowiedzi na duże zainteresowanie zajęciami wokalnymi  i brakiem miejsc w innych formach tych zajęć. Warsztaty wokalne są miejscem, w którym, podczas spotkania raz w miesiącu, można poznać zasady emisji głosu i otrzymać dawkę ćwiczeń do wykorzystania w swojej działalności wokalnej.