Zajęcia wokalne grupy "Sounds Good" przeznaczone są dla młodzieży w wieku 14-18 lat.

Zajęcia prowadzone są w trybie indywidualnym 30 minut w poniedziałki, czwartki i piątki w godz. 14.00-19.00 oraz 60 minut w trybie grupowym we wtorki w godz. 18.00-19.00.

Celem zajęć indywidualnych jest wykształcenie prawidłowej emisji oraz impostacji głosu a więc skoordynowanie pracy aparatu głosowego i mięśni oddechowych, rozszerzenie skali głosu, zwiększenie jego siły, wykształcenie barwy. Dobór repertuaru jest indywidualny dostosowany do stopnia zaawansowania, predyspozycji, osobowości. Dużo uwagi poświęcamy interpretacji utworów. Zajęcia grupowe to nauka śpiewu w wielogłosie, kształtowanie umiejętności współpracy w zespole i współodpowiedzialności w dążeniu do wyznaczonego celu. Zajęcia dają możliwość obycia z mikrofonem, ze sceną, uczestnictwa w koncertach, festiwalach, konkursach wokalnych oraz nagraniach płyt. Zespół reprezentuje Dom Kultury "Włochy" oraz dzielnicę przy okazji różnego rodzaju przedsięwzięć muzycznych i kulturalnych na terenie Warszawy.

Przyjęcia do zespołu po indywidualnych konsultacjach.

Informacje: 502-879-678

Instruktor: Edyta Kiesewetter - dyplomowany muzyk, pedagog, menedżer i animator kultury. Od 1991 roku prowadzi na terenie Domu Kultury "Włochy" zajęcia wokalne oraz naukę gry na instrumentach klawiszowych

Opłata:
140 zł/m-c  zajęcia 2 x tyg. (90 min. tygodniowo)

 

Zapisy tylko przez stronę strefazajec.pl - kliknij