TECHNIKI PAMIĘCIOWE DLA MŁODZIEŻY, część I  Pełny kurs składa się z dwóch poziomów: podstawowego (część I) i zaawansowanego (część II).
Kurs prowadzony jest w formie warsztatów. Każde spotkanie składa się z 3 części: teoria, praktyka, gimnastyka umysłu.

Agnieszka i Jola to dwie kobiety w wieku 48 i 60 lat. Kochają swoje ciało, chcą wyglądać młodo i promiennie. Aby zachować naturalne piękno i jędrność twarzy na długo, opracowały program naturalnego modelowania twarzy SUNDAR 12, którym teraz dzielą się z kobietami w każdym wieku. Cykl treningów oparty jest na metodach wywodzących się z jogi, ajurwedy, akupresury, shiatsu i fitness. To ćwiczenia dla kobiet w każdym wieku. Dla młodych, aby zachować młodość na długo,
dla kobiet w średnim i późnym wieku, aby widocznie poprawić wygląd twarzy, a przede wszystkim poświęcić więcej uwagi swojemu ciału. Okazać mu jeszcze więcej miłości!

ROBIĘ MUZĘ w KOMPIE - czyli jak tworzyć muzykę m.in. Hip-Hop, Rap i Pop w domu. Na zajęciach dowiesz się jak skonfigurować komputer (laptop), jak nagrywać i miksować muzykę, jak samodzielnie komponować i aranżować muzykę, a także rozwiniesz swoje rozumienie muzyki –nauczysz się czym są dźwięki, które słyszysz, co i skąd się wzięło, jak to wszystko działa oraz m.in. za pomocą jakich elementów odtworzyć brzmienie z Twoich ulubionych nagrań.

ROBOTYKA - Budujemy, konstruujemy, programujemy i wprawiamy w ruch roboty z klocków lego. Używamy klocków LEGO Education WEDO 2.0. Mali Odkrywcy zaczynają programować z robotem PHOTON. Jest to najbardziej zaawansowany technologicznie robot edukacyjny na rynku. Eksperymentujemy! Organizujemy pokazy naukowe dzięki, którym dzieci poznają sekrety otaczającego świata.