Plakat w kolorach zieleni. Plakat tworzy zdjęcie pań ćwiczących jogę

Zajęcia skierowane są dla wszystkich osób powyżej 18 roku życia. Praktyki będą dostosowane do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z vinyasą. Jeśli już praktykujesz, nic nie stoi na przeszkodzie w dołączeniu do zajęć, ponieważ każdą z asan możemy zmodyfikować w zależności od poziomu zaawansowania. Vinyasa joga łączy ruch z oddechem i pozwala uelastycznić oraz wzmocnić całe ciało.

Agnieszka i Jola to dwie kobiety w wieku 48 i 60 lat. Kochają swoje ciało, chcą wyglądać młodo i promiennie. Aby zachować naturalne piękno i jędrność twarzy na długo, opracowały program naturalnego modelowania twarzy SUNDAR 12, którym teraz dzielą się z kobietami w każdym wieku. Cykl treningów oparty jest na metodach wywodzących się z jogi, ajurwedy, akupresury, shiatsu i fitness. To ćwiczenia dla kobiet w każdym wieku. Dla młodych, aby zachować młodość na długo,
dla kobiet w średnim i późnym wieku, aby widocznie poprawić wygląd twarzy, a przede wszystkim poświęcić więcej uwagi swojemu ciału. Okazać mu jeszcze więcej miłości!

ROBOTYKA - Budujemy, konstruujemy, programujemy i wprawiamy w ruch roboty z klocków lego. Używamy klocków LEGO Education WEDO 2.0. Mali Odkrywcy zaczynają programować z robotem PHOTON. Jest to najbardziej zaawansowany technologicznie robot edukacyjny na rynku. Eksperymentujemy! Organizujemy pokazy naukowe dzięki, którym dzieci poznają sekrety otaczającego świata.