Jeśli czujesz potrzebę tworzenia własnej muzyki, to są to zajęcia właśnie dla Ciebie. Na zajęciach będziemy szukać nowych rozwiązań i pomysłów, które pozwolą twoim utworom znaleźć nową jakość. Czucie muzyki jest najważniejsze, ale solidna dawka teorii również się przyda.

Zapraszamy na naukę gry na tym prostym, a dającym bardzo ciekawe brzmienie instrumencie. Nauczysz się jak prawidłowo pod względem technicznym grać melodie oraz chwyty akordowe, a także jak tworzyć proste akompaniamenty do piosenek. Poznasz wiele popularnych utworów oraz rozwiniesz swój słuch i wiedzę ogólnomuzyczną.

Zajęcia przeznaczone dla wszystkich instrumentalistów oraz wokalistów, którzy chcą spróbować swoich sił w grze zespołowej. Repertuar i zakres wiedzy będzie dostosowany do zainteresowań uczestników zajęć – Pop, Rock, Blues, Folk, Jazz itp.

ROBIĘ MUZĘ w KOMPIE - czyli jak tworzyć muzykę m.in. Hip-Hop, Rap i Pop w domu. Na zajęciach dowiesz się jak skonfigurować komputer (laptop), jak nagrywać i miksować muzykę, jak samodzielnie komponować i aranżować muzykę, a także rozwiniesz swoje rozumienie muzyki –nauczysz się czym są dźwięki, które słyszysz, co i skąd się wzięło, jak to wszystko działa oraz m.in. za pomocą jakich elementów odtworzyć brzmienie z Twoich ulubionych nagrań.

Jeśli grasz już jakiś czas na gitarze klasycznej lub akustycznej i chcesz pograć w zespole muzycznym złożonym z samych gitar, to są to zajęcia właśnie dla Ciebie. Program zajęć przewiduje naukę repertuaru muzycznego, rozwój umiejętności technicznych oraz pogłębianie wiedzy teoretycznej, a także udział w występach na żywo.

Dzięki wspólnej nauce rodzice wiedzą co i jak ma ćwiczyć dziecko w domu. Jest to gwarancją prawidłowej i efektywnej nauki. Na zajęcia wystarczy mieć tylko jedną gitarę klasyczną o rozmiarze dostosowanym do możliwości dziecka. Nauka odbywa się według sprawdzonego systemu rozwijającego samodzielność i kreatywność ucznia. Uczestnicy zajęć otrzymają niezbędne materiały edukacyjne: nuty, zagadnienia teoretyczne oraz płyty CD z podkładami muzycznymi do ćwiczenia w domu. Zapraszamy dzieci w wieku 5-10 lat wraz rodzicami.

Zajęcia przeznaczone są dla gitarzystów, którzy mają już podstawową wiedzę teoretyczną oraz umiejętności techniczne i chcą dowiedzieć się czegoś więcej o muzyce rockowej, ale także o bluesie, jazzie i muzyce pop. Tematyka zajęć oraz wybór utworów do nauki będzie ustalany wspólnie na zajęciach.

Zajęcia przeznaczone są dla gitarzystów mających pierwsze kroki już za sobą. Wymagana jest umiejętność chwytania podstawowych akordów oraz znajomość tabulatury. Program zajęć dotyczy nauki wspólnie wybranych popularnych utworów o dość łatwym poziomie zaawansowania oraz stopniowy rozwój umiejętności technicznych i teoretycznych. 

Zajęcia są adresowane do osób rozpoczynających naukę gry na gitarze. Pierwsze proste ćwiczenia i utwory do podkładów muzycznych według sprawdzonego autorskiego programu. Grupy dobrane są według wieku uczestników: 10-12 lat, grupa młodzieżowa oraz grupa osób dorosłych.

Na zajęciach poznajemy muzykę od podszewki, nauczymy się  alfabetu muzycznego - nut, zaczynamy od prostych utworów, poznajemy sekrety instrumentu, stopniowo zagłębiamy się w twórczość kompozytorów. Chcemy rozwijać upodobania i pasję – gramy nie tylko muzykę klasyczną ale również utwory popularne i rozrywkowe. Oswajamy ze sceną, wspólnie improwizujemy aby  rozwijać kreatywność uczestników.