Na plakacie znajdują się dwa zdjęcia. Jedno zdjęcie instruktorki, drugie grupy tańczącej hip hop. Poniżej zdjęć znajdują się informacje na temat zajęć oraz kod QR

Hip-hop to tzw. „taniec ulicy”, w którym przede wszystkim chodzi o wyłączenie ograniczeń w ciele oraz swobodne poruszanie się w rytm muzyki hip-hop i r&b. Uczestnicy oprócz nauki choreografii poznają elementy techniczne tego stylu, a także wszelkie odmiany hip-hopu, będą uczyć się koordynacji oraz technik rozluźniających ciało. 

Zajęcia mają na celu zapoznanie uczestników z podstawowymi krokami i pozami baletowymi poprzez zabawę z ruchem i muzyką. W programie znajdą się ćwiczenia rozciągające. Ćwiczenia baletowe pozytywnie wpłyną na koordynację ruchów, prawidłową postawę ciała oraz utrzymanie równowagi młodych tancerek, a także wyrobią wrażliwość na muzykę i taniec. Wspierają umiejętność współpracy w grupie oraz pamięć ruchową poprzez proponowane układy taneczne nauczane podczas zajęć. Wiek 4-8 lat.

Jazz to taniec oparty na idei baletu klasycznego i tańca modern. Na zajęciach dzieci uczą się podstawowych figur, kroków, obrotów, skoków. Wiek 5 - 11 lat.

Ćwiczenia rytmiczne, nauka podstawowych kroków, obrotów i przejść w tańcu zespołowym na podstawie choreografii wielu tańców latynoamerykańskich połączonych w jedną całość. Wiek od 4 lat.

Zespół Karman istnieje od 2004 roku, celem jego działalności jest przygotowanie całościowych przedstawień musicalowych, prezentowanych na scenie Okęckiej Sali Widowiskowej i nie tylko. Choreografie wykorzystują technikę tańca jazzowego oraz musicalowego, a także breakdance i sztuk walki. Spektakle zespołu Karman to show i wielka różnorodność muzyki i kostiumów. Zajęcia podnoszą ogólną sprawność ciała oraz uczą wyrażania emocji i ekspresji poprzez taniec oraz ruch sceniczny. Uczestnicy Karmana i jego soliści są laureatami wielu przeglądów i festiwali tanecznych. Zapraszamy młodzież w wieku od 12 do 26 lat, bardzo mile widziani Panowie!!!

Zumba zawiera elementy tańców pochodzących z Ameryki Łacińskiej, jak również elementy treningu siłowego i cardio. Relaks, praca nad sylwetką, poprawa kondycji fizycznej i psychicznej! Przede wszystkim świetna zabawa! Wiek 18 +