Zajęcia taneczne dla dzieci 6-8 lat.

Zajęcia skierowane do kobiet w wieku 18+ to pozytywna dawka energii w postaci gorących latynoamerykańskich rytmów.

Zajęcia dla osób w wieku 18+.

Zajęcia dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Mają na celu rozwijanie koordynacji ruchowej i poczucia rytmu od najmłodszych lat.

Zajęcia dla dzieci w wieku 7-10 lat. Rozwijają koordynację ruchową, uczą prawidłowej sylwetki oraz poczucia rytmu.

Zajęcia dla osób w wieku 18+. Dzięki nim nauczycie się swobodnie poruszać na parkiecie podczas każdej imprezy - od balu sylwestrowego, przez wesela, po zwykłe dyskoteki czy potańcówki.

Dziecięcy Teatr Muzyczny to zajęcia łączące taniec, śpiew i elementy gry aktorskiej. Uczestnicy przygotowują scenki musicalowe, wykorzystując muzykę ze znanych filmów dla dzieci, piosenek oraz hitów musicalowych.

Zajęcia dla dzieci w wieku 7 - 15 lat. Hip-hop to tzw. „taniec ulicy”, w którym przede wszystkim chodzi o wyłączenie ograniczeń w ciele oraz swobodne poruszanie się w rytm muzyki hip-hop i r&b.

Grupa Musicalowa Karman to show i muzyka. Realizujemy widowiska muzyczne na bazie tańca, wykorzystując najlepsze, światowe przeboje z różnych gatunków muzyki.

Zajęcia rozpoczynają się od prostych zadań ruchowych realizowanych przy muzyce w formie zabawy. Pozy, kroki baletowe i ruchy rąk wykonywane zespołowo przekształcają się z prostych układów tanecznych w prawdziwe choreografie.