Nauka techniki śpiewu operowego, musicalowego i rozrywkowego obejmuje ćwiczenia oddechowe, rozgrzewające aparat mowy, dykcję i indywidualnie dobrane ćwiczenia wokalne, poszerzające skalę i siłę głosu.

Chodzisz na indywidualne lekcje śpiewu? Chcesz rozwijać słuch harmoniczny oraz umiejętności wokalne? Nie zwlekaj, przyjdź do nas! Zajęcia skierowane są do młodych uczestników od 13 do 18 roku życia.
Podczas zajęć będziemy pracować nad repertuarem z muzyki rozrywkowej, interpretacją utworów, pracą w wielogłosie oraz ruchem scenicznym. Nauczymy się także posługiwania mikrofonem. Zajęcia mają na celu rozwijanie muzycznych talentów.

Dziecięcy Teatr Muzyczny to zajęcia łączące taniec, śpiew i elementy gry aktorskiej. Uczestnicy przygotowują scenki musicalowe, wykorzystując muzykę ze znanych filmów dla dzieci, piosenek oraz hitów musicalowych. Na bazie elementów różnych technik tanecznych ( jazzu, musical dance oraz broadway) powstają choreografie, wzbogacone fabułą. Nauka emisji głosu, dykcji, prawidłowego oddychania pozwala na jednoczesne łączenie tańca ze śpiewem co jest niezbędne w dziedzinie musicalu. 

W programie: kształtowanie techniki wokalnej przez ćwiczenia emisyjne, doskonalenie poczucia rytmu, kształcenie pamięci muzycznej i słuchu, praca nad oddechem, dykcją, praca z mikrofonem i nauka zachowań scenicznych. Pracujemy też nad interpretacją tekstu piosenki, uczymy się wybierać piosenki odpowiadające naszej osobowości – jednym słowem przygotowujemy się do występów scenicznych.