Zajęcia indywidualne

Opłata: 160 zł/m-c

Minimalny wiek uczestnika: 13 lat
Maksymalny wiek uczestnika: b/o
Maksymalna liczba uczestników: 20

Godzina rozpoczęcia: od 14.00
Dzień: czwartek

Godzina rozpoczęcia: od 12.00
Dzień: piątek

Godzina rozpoczęcia: od 10.00
Dzień: sobota

UWAGA! Dni i godziny do ustalenia z instruktorem

Czas zajęć:
60 minut

Pierwsze zajęcia
09 września 2021

Opis zajęć:

W programie: kształtowanie techniki wokalnej przez ćwiczenia emisyjne, doskonalenie poczucia rytmu, kształcenie pamięci muzycznej i słuchu, praca nad oddechem, dykcją, praca z mikrofonem i nauka zachowań scenicznych. Pracujemy też nad interpretacją tekstu piosenki, uczymy się wybierać piosenki odpowiadające naszej osobowości – jednym słowem przygotowujemy się do występów scenicznych.

Instruktorka Edyta Ciechomska-Bilska:
Jest laureatką krajowych i międzynarodowych konkursów wokalnych, m. in: Adama Didura w Bytomiu, Stanisława Moniuszki w Warszawie (nagroda specjalna Marty Ptaszyńskiej za wykonanie utworu współczesnego), Antoniego Dworzaka w Karlovych Varach (Czechy) oraz Jaume'a Aragalla w Torroelli de Montgri(Hiszpania). W roku 1996 z rąk Franco Corellego oraz Fedory Barbieri otrzymała wyróżnienie dla najlepszej artystki młodego pokolenia. Koncertuje m.in. z orkiestrami Filharmonii Narodowej w Warszawie, zespołami Filharmonii Zielonogórskiej, Rzeszowskiej, Jeleniogórskiej, Krakowskiej, Śląskiej, Orkiestrą Koncertową Wojska Polskiego.
Jest gościem specjalnym Krzysztofa Pendereckiego w Łańcucie. Śpiewa w USA, Niemczech, Holandii, Austrii, Francji, Włoszech, Hiszpanii, Szwajcarii, Czechach. Nagrywa dla Radia i Telewizji, a jej jedna z 3 płyt będąca zapisem koncertu zorganizowanego w Studiu Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego w Warszawie zdobywa status platynowej. Jej repertuar jest bardzo zróżnicowany. Doskonale sprawdza się zarówno w partiach operowych, jak i operetkowych, musicalowych oraz pieśniach. Chętnie także sięga po znane standardy muzyki jazzowej i filmowej.

Informujemy, że zapisy na zajęcia w nowym sezonie kulturalnym 2021/2022 rozpoczną się od dnia 5 września 2021 r. wyłącznie przez stronę www.strefazajec.pl
--->Bezpośredni link do zajęć na Strefie Zajęć - zajęcia wokalne indywidualne<---

Do pobrania: instrukcja utworzenia konta na strefazajec.pl

UWAGA!

1. Każda osoba zapisująca się na zajęcia trafia na listę rezerwową.
2. O ostatecznym przyjęciu decyduje instruktor.
3. Informacje na temat opłat pojawia się dopiero po zatwierdzeniu zapisu. Będzie to równoznaczne z przyjęciem na zajęcia.