Opłata: 140 zł/m-c

Minimalny wiek uczestnika: 10 lat
Maksymalny wiek uczestnika: 15 lat i więcej
Maksymalna liczba uczestników:10

Godzina rozpoczęcia:
18.30

Dzień:
poniedziałek

Czas zajęć:
90 minut

Pierwsze zajęcia 6 września 2021 r.

Podczas zajęć będziemy pracować nad repertuarem z muzyki rozrywkowej, ich interpretacją, pracą w wielogłosie oraz ruchem scenicznym. Zajęcia mają na celu rozwijanie muzycznych talentów. 

Potwierdzenie przyjęcia do zespołu po wcześniejszym przesłuchaniu. Zainteresowanych prosimy o kontakt tel. 22 868 02 01. 

Małgorzata Lipka - dyrygentka i workshop leader, wokalistka, skrzypaczka, performerka, songwriterka i pedagog muzyczny. Ukończyła wydział Dyrygentury Chóralnej, Muzyki Kościelnej, Rytmiki i Tańca na warszawskim Uniwersytecie Muzycznym z tytułem Magistra Sztuki. Kształciła się również w Conservatorio Santa Cecilia w Rzymie oraz w Konserwatorium Sibeliusa w Helsinkach. Pracuje jako coach wokalny, wokalistka i skrzypaczka, prowadzi warsztaty wokalne i chóralne dla dzieci i dorosłych, udziela się w różnych projektach artystycznych, od coverów muzyki popularnej, poprzez musical, aż do muzyki house i pop dance. Chórzystka i solistka wielu chórów i kolektywów wokalnych m.in. Voysys, Jazz City Choir, Kwadrofonia Kwartet.

Pedagog i kierownik muzyczny - pod swoimi skrzydłami ma uczniów w wieku od 3 do 70 lat. Jest certyfikowanym, jednym z pierwszych w Polsce nauczycielem metody muzycznej „Colourstrings”. Jako coach wokalny i konsultant muzyczny pracowała przy wielu projektach teatralnych i telewizyjnych, m.in. trzech edycjach telewizyjnego talent show „Mali Giganci” TVN, spektaklu „Jezioro” w TR w reżyserii Yany Ross i innych, a także w Bemowskim Centrum Kultury ArtBem, szkole musicalowej Teatr Sztuk Wielu i innych. Jako śpiewająca aktorka występowała w musicalu „Nie ma Solidarności Bez Miłości” w Teatrze Palladium. Performerka - improwizatorka, uczestniczka rezydencji artystycznej programu „Artists in Residency” w Asyżu w 2015, z muzycznym duetem improwizowanym „Danusi Amarylis”. Prowadzi własny chór, pisze piosenki i aranżacje na chóry i zespoły a cappella. „Pływająca wokalistka” - w 2019 roku skrzypaczka i wokalistka na amerykańskim statku wycieczkowym Carnival Imagination. Wokalistka i aranżerka w zespole wokalnym a cappella - „Bayeah Show” śpiewającym aranżacje a cappella utworów takich artystów jak Zbigniew Wodecki, Michael Jackson, Ariana Grande, Andrzej Zaucha, Pentatonix i innych. Dyrektorka muzyczna (2013-2016) i wieloletnia instruktorka wokalna w szkole musicalowej Akademia Młodych Talentów w Warszawie.

Informujemy, że zapisy na zajęcia w nowym sezonie kulturalnym 2021/2022 rozpoczną się od dnia 5 września 2021 r. wyłącznie przez stronę www.strefazajec.pl
--->Bezpośredni link do zajęć na Strefie Zajęć - Teen Power'si<---

Do pobrania: instrukcja utworzenia konta na strefazajec.pl

UWAGA!

1. Każda osoba zapisująca się na zajęcia trafia na listę rezerwową.
2. O ostatecznym przyjęciu decyduje instruktor.
3. Informacje na temat opłat pojawia się dopiero po zatwierdzeniu zapisu. Będzie to równoznaczne z przyjęciem na zajęcia.

Przed zapisem prosimy o zapoznanie się z Procedurą zachowania bezpieczeństwa i zasad funkcjonowania Domu Kultury Włochy w trakcie epidemii COVID-19 dla użytkowników DKW dołączoną do regulaminu zajęć. Zapisanie na warsztaty jest równoznaczne z akceptacją wytycznych zawartych w procedurze.