Skip to main content

Nagroda m.st. Warszawy

31 lipca 2023

Zapraszamy do zapoznania się z wystąpieniem Pani Dyrektor Wiesławy Sadowskiej, dotyczącym przyznania Nagrody m.st. Warszawy.

Szanowni Państwo!
31 lipca 2023 r. odbyła się uroczysta sesja Rady m.st. Warszawy, podczas której, w uznaniu za zasługi dla Stolicy, otrzymałam Nagrodę m.st. Warszawy.
Jest to dla mnie zaszczytne wyróżnienie, za które serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do przyznania mi tak wyjątkowej nagrody.
W tym pięknym dla mnie dniu towarzyszyli mi: Pani Monika Kryk - zastępca Burmistrza Dzielnicy Włochy oraz Pan Mariusz Czapla - Wiceprzewodniczący Rady Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy. Miło było osobiście spotkać Radną m.st. Warszawy Panią Annę Auksel-Sekutowicz.
Nagrodę wręczyli: Przewodnicząca Rady m.st. Warszawy - Pani Ewa Malinowska-Grupińska oraz Wiceprzewodniczący Rady m.st. Warszawy - Pan Sławomir Potapowicz.
Dziękuję wszystkim samorządowcom z dzielnicy Włochy m.st. Warszawy, którzy w czasie mojej pracy zawodowej w Domu Kultury Włochy” wspierali mnie oraz moich wspaniałych współpracowników w realizacji wielu pięknych wydarzeń artystycznych dla mieszkańców naszej dzielnicy, jak i organizowanych przez nas festiwali, a w szczególności „Asteriady”, znanej i lubianej przez dzieci i młodzież.
Bardzo serdecznie dziękuję za wszystkie gratulacje, również te złożone pod wpisem Pani Moniki Kryk, Wiceburmistrz Dzielnicy Włochy, w którym poinformowała o przyznaniu tej wyjątkowej nagrody.
Kochani koledzy i koleżanki z Domu Kultury „Włochy”! To nasz wspólny sukces - serdecznie Wam dziękuję!

Wiesława Sadowska
Dyrektor Domu Kultury „Włochy”

  • Miejsce:
    Dom Kultury "Włochy
    ul. Bolesława Chrobrego 27, Warszawa

  • Kontakt:
    tel. 22 863 73 23
    mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Aktualności


Zapisz się na newsletter

Sprawdź kalendarz wydarzeń
w naszym ośrodku

Nasze dane

DOM KULTURY "WŁOCHY"
ul. Bolesława Chrobrego 27
02-479 Warszawa
tel.: 22 863 73 23
tel.: 22 863 92 69
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 5222350826

Godziny otwarcia

Sekretariat:
poniedziałek - piątek
w godzinach 8:00-16:00

Dyżur informacyjny:
poniedziałek - piątek
w godzinach 16:00-19:00
w pokoju nr 1, tel. 22 863 05 09
w pokoju nr 23, tel. 22 863 05 06